Консультації з грудного вигодовування

Кваліфікована допомога без критики!

Багато мам, не замислюючись про користь грудного вигодовування для дитини, коли стикаються з труднощами, дають малюкові неприродню суміш. Але, практично в 90% випадків, можна налагодити грудне вигодовування, звернувшись за допомогою до фахівця. Хто він консультант з грудного вигодовування? Це досвідчена мама, яка пройшла навчання та сертифікацію за стандартами Всесвітньої Організації Охорони здоров'я. Консультант допоможе в наступних ситуаціях:
- Боляче годувати - Тріщини сосків - Застій молока - Мало молока - Дитина не набирає вагу - Болить живіт у новонародженого - Відмова від грудей - Змішане вигодовування - Повернення на грудне вигодовування - Грудне вигодовування після кесарева - Багато молока - Введення прикорму - Грудне вигодовування після року - Вихід мами на роботу - Завершення грудного вигодовування - Індивідуальні труднощі з грудним вигодовуванням
Консультація, як правило, триває годину-півтори. Вартість консультації в клініці за адресою: пр. М.Лушпи, 54 - 200 грн., вдома - 350 грн.

Як викликати консультанта?

Заявка

Залиште заявку на сайті або по телефону з зазначенням теми виклику і адресою

Підтвердження

Ми зв'язуємося з вами, з'ясовуємо додаткову інформацію та узгоджуємо час

Виїзд

В обумовлений час наш консультант буде у вас вдома

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ