Продаж слінгів, адаптів, ергорюкзаків­­­

ЭРГО-РЮКЗАК 570 грн.

(в 3-х розмірах на різний вік) ширина-висота спинки 36см * 38см лямки хрест-на-хрест - підходить для дітей з моменту самостійного сидіння; - можна використовувати до 16 кг (за віком приблизно до 1,5 років); - від 42 до 54 розміру - щільний вигнутий пояс, який розвантажує поперек; - підголовник НЕ відстібається, що дуже зручно
- підголовник можна використовувати як за прямим призначенням - для підтримки голови під час сну, так і можна надіти його поверх плечей, якщо руки у дитини вже виявляються зовні при носінні. В цьому випадку підголівник слугує для збільшення довжини спинки слінга;
- тканина 100% бавовна; - глибокі виточки забезпечують хорошу посадку попи дитини;
Догляд за ерго рюкзаком: Прати ерго потрібно дбайливо: при температурі не вище 40 градусів, на режимі делікатного прання
Накладки на лямки купуються окремо - 75 грн.
 
Інноваційні ергономічні рюкзаки Di Sling Adapted - це фізіологічна переноска, яка дозволяє носити дітей з вагою, приблизно, від 5 кг (з 2 місяців).
  • Перший розмір розрахований для дітей від 2 міс., Вага від 5 кг і, приблизно до року (орієнтовно до 10 кг *)
  • Другий розмір розрахований для дітей віком від 2 міс, вага від 7 кг і, приблизно до 1,5-2 років (орієнтовно  до 13 кг. *)
Дані рюкзаки розроблені досвідченим сертифікованим слінгоконсультантом, мамою трьох дітей - Діаною Позняк.
У розробці враховувалися особливості розвитку, як хребта дитини, так і тазостегнових суглобів.
Була передбачена максимально правильна підтримка спини дитини.
ВАРТІСТЬ 1300-1450 грн.

Ергономічний рюкзак (ерго-рюкзак) Ді-Слінг - це найпопулярніший вид слінгу, який завоював любов тисячі батьків у всьому світі.
Ергономічний рюкзак об'єднав в собі найкращі властивості дитячої переноски:
  • В стандартних ергономічних рюкзаках можна носити дитину, коли вона вміє самостійно сидіти (6-9 місяців, вага дитини від 8 кг, зріст від 65 см).
ВАРТІСТЬ 1010 грн.

Слінг-шарфи Di Sling м'які, дихаючі та універсальні слінги, які ідеально підійдуть як для новонароджених малюків, так і старших діток.
З ними легко впораються навіть ті батьки, які не мали досвіду слінгоносіння. Вони здатні задовольнити смак найвибагливішої Слінгомами. Тканина слінг-шарфа добре тягнеться по діагоналі, що дозволяє їй м'яко обгортати малюка і комфортно лежати на плечах мами. В цей же час, слінг не тягнеться уздовж і впоперек, що дає можливість зробити щільне, безпечне намотування в якому легко носити малюка.
Тканина - 100% бавовна.
Особливістю цих слінгів також є їх універсальна щільність і всесезонність.
Слінг-шарф Di Sling цілком може бути першим і єдиним слінгом на весь період носіння дитини. Основна ціна на сайті вказана за слінг-шарф в 6-му розмірі.
ВАРТІСТЬ 1100 грн.

Вартість доставки додому з консультацією слінгоконсультанта - 100 грн.